Copyright Tropikhattarna 2018

Tropikhattarnas mastermind

Tropikhattarna är en ideell förening som startades hösten 2016. Du blir medlem när du deltagit i din första safari med tropikhattarna. Inträde kostar symboliska 100 kronor och då ingår även den stiliga tropikhatten där du stolt fäster stadsvapenpins från de städer du besökt på safari.

Läs våra stadgar.  ​

Organisationsnummer: 802506-3291

Plusgiro: 832982 - 3 

Swish: 123 238 57 14

Kontakta någon av nedanstående om du har frågor:

Joachim Samuelsson

Ordförande

joachim@spinrock.org

0708-464788

Linda Lavin

Kassör

linda.lavin@gmail.com

073-2315321

Martin Brolin

mb.media@telia.com

070-6489593

Stephan Carlquist

 

stcarlquist@gmail.com

070-3424874

Linda Björck

Linda@smartbizz.se

0704-711550

Kerstin Artman

Kerstin.artman@helsingborg.se

0702-105071

Maria Grönlund 

maria@search-integration.com

076-2400880

Katarina Björnsdotter

katarina.bjornsdotter@handelskammaren.com

0703-88 33 41

Pelle Åkesson

per.akesson@mkv.se

0701-450 650

Helena Axelsson

helena_axelsson@yahoo.se

0761-272572

Jessica Widlund

jessicawidlund@hotmail.com

0708-661131

Stene Boldt

stene.boldt@fimi.se

0760-476782

Kalle Rosensköld

kalle@attramera.se

0725-313 171

Mats Löf

mats.loef@telia.com

0709-287 666

Kontakta oss

Jenny Evergren

jenny.evergren@outlook.com

0707-82 37 00

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle